Deset medalja požeškim džudašima

POŽEGA – Članovi požeškog džudo kluba ″Judokan″ sudjelovali su na međunarodnim turnirima održanima u mađarskom gradu Šiklošui  rumunjskom gradu Drobeti.

Na turniru u Mađarskoj sudjelovalo je 378 džudaša i 51 klub iz 7 zemalja. Našim džudašima ovaj turnir donio je četiri medalje. Bruno Vuković se okitio s dva srebra u svojoj dobnoj skupini i u skupini dvije godine starijih boraca, dok je Marta Pamuklić osvojila brončanu medalju, kao i Dino Žečević.

Na turniru u Rumunjskoj Drobetina kojem je sudjelovalo oko 800 džudaša iz 12 zemalja požeške džudaše su unatoč odličnoj pripremljenosti ipak pobijedili rumunjski državni prvaci tako da su Luka Radić, Rafael Skeledžić i Bruno Milobara osvojili druga mjesta i srebrne medalje. Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Antonio Perić i Monika Markanjević koja je osvojila dva treća mjesta u svojoj i u starijoj kategoriji.