
Pleternički umirovljenik Branko Šutić ulovio šarana teškog 8,10 kilograma
Na ribnjaku Športskog ribolovnog društva „Mrena“ u Brodskom Drenovcu umirovljenik Branko Šutić iz Pleternice ulovio je šarana teškog 8 kilograma i 100 grama.
Na ribnjaku Športskog ribolovnog društva „Mrena“ u Brodskom Drenovcu umirovljenik Branko Šutić iz Pleternice ulovio je šarana teškog 8 kilograma i 100 grama. Koristio je mamac boje i okusa jagode. Ovaj strastveni ribolovac član je ŠRD „Mrene“ deset godina, a kaže da je šarana izvlačio iz ribnjaka dvadesetak minuta.
Na naše pitanje je li šaran završio u kotliću ili za pečenje na roštilju, Branko je odgovorio da ga je odmah vratio u vodu jer u Duštvu love i zadržavaju šarane samo do 5 kilograma. Objašnjava to činjenicom da im je zadovoljstvo i užitak pecati šarane takve veličine i težine. Nedavno je također ulovio šarana neznatno težeg od 7 kg , soma od 8,5 kg te smuđa od 2 kg.
-Ribolovom se bavim o djetinjstva, a pecajući kao umirovljenik, psihički se odmaram u prirodi. Pozivam ribolovce na ovaj ribnjak u Brodskom Drenovcu da se okušaju u cjelodnevnom pecanju srijedom, subotom i nedjeljom -poručuje ovaj umirovljenik s kim smo obavili kratki razgovor za vrijeme nogometne utakmice u Pleternici. Naime, Branko Šutić je zaljubljenik u nogomet i dugogodišnji suradnik mjesnog nogometnog kluba Slavije.



Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.webp)
Prognoza · Požega

-1.jpeg&w=3840&q=75)
.jpeg&w=3840&q=75)
