Održan prvi pub kviz za mlade u Požegi u studentskom kafiću "Dvica".
Društvo

Održan prvi pub kviz za mlade u Požegi u studentskom kafiću "Dvica".

Udruga Humanum u suradnji sa Studentskim centrom Požega organizirala je, 4.

Udruga Humanum u suradnji sa Studentskim centrom Požega organizirala je, 4. svibnja 2022., prvi pub kviz za mlade u studentskom kafiću "Dvica".

Pub kviz, kao i projekt Klub za mlade "Vallis Humanum" namijenjen je srednjoškolcima, studentima te mladima u dobi od 15 do 29 godina, a organizatori se mogu pohvaliti odazivom mladih svih uzrasta!

Organizatori su uvjereni da će nagrađene skupine dobro iskoristiti osvojene nagrade, ali i da će većina njih sudjelovati na budućim projektnim aktivnostima!

-Hvala, dragi mladi, na lijepom druženju! Zajedno ćemo dokazati da u Požegi još uvijek ima mladih koji žele biti aktivni, koji se žele družiti i činiti pozitivne stvari u svojoj lokalnoj zajednici - poručuju organizatori.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti