Stambeni centar
Mjesečno okupljanje umirovljenika na zabavi trajalo do kasnih noćnih sati
Društvo

Mjesečno okupljanje umirovljenika na zabavi trajalo do kasnih noćnih sati

Svakog mjeseca umirovljenici požeškog kraja imaju tri svoje zabave i to u Svečanoj dvorani Gloria i sali Luki koje su smještene u Požegi, te u restoranu Croatia u Završju.

Svakog mjeseca umirovljenici požeškog kraja imaju tri svoje zabave i to u Svečanoj dvorani Gloria i sali Luki koje su smještene u Požegi, te u restoranu Croatia u Završju.

Proteklog vikenda druženje su imali u Gloriji gdje ih se okupilo oko 80, a uz požeške osobe treće životne dobi bili su i njihovi prijatelji iz Nove Gradiške, Velike, Kaptola i drugih okolnih mjesta.

Mnogo dobrih pjesama sa prizvukom nostalgije tj. iz vremena njihove mladosti izvela je skupina Gold u sastavu Ivica Kumpf i Ivan Đurić Šljivo, a dakako bilo je dosta plesova i veselih kola.

Mnogi tvrde da su umirovljenici najbolja publika što se pokazalo i u ovoj prigodi jer su bez prestanka bili na plesnom podiju do kasnih noćnih sati.

Organizatorica Marija Budinski Maca najavila je slijedeću zabavu u Gloriji 24. idućeg mjeseca.

Alles nogometno prvenstvo

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti