Na 2. Memorijalnom malonogometnom turniru u Gradcu pobjedila ekipa iz Slatine, druga je iz Bresnice, a treća "Išler" iz Slavonskog Broda /FOTO/

PRIJE 7 GODINA
TEKST: D.K.

Požega.eu | Na 2. Memorijalnom malonogometnom turniru u Gradcu pobjedila ekipa iz Slatine, druga je iz Bresnice, a treća Požega.eu | Na 2. Memorijalnom malonogometnom turniru u Gradcu pobjedila ekipa iz Slatine, druga je iz Bresnice, a treća

TEKST: D.K.

GRADAC - Drugu godinu za redom Nogometni klub "Slaven" iz Gradca organizirao je malonogometni turnir u znak sjećanja na njihovog suigrača i prijatelja Tomislava Šedevija koji je tragično preminuo.

Na turnir su se odazvale 22 ekipe među kojima su bile domaće iz Požeštine i one sa osječkog, slatinskog i novogradiškog područja. Igrale su i tri ekipe iz požeške vojarne.

Pred brojnom publikom igralo se na asfaltu na mjesnom školskom igralištu i to 4+1.

Kotizacija je bila 200 kuna a nagrade su bile novčane, pobjedniku, ekipi iz Slatine 50 posto od uplata, Bresničanima 30 posto, a za osvojeno treće mjesto ekipa Išlera dobila je 20 posto.

Iako je bilo interesa još triju ekipa za natjecanje organizatori nisu mogli uzeti i te ekipe da se natječu iz organizacijskih razloga.

/Foto: D. Mirković/