/FOTOGALERIJA/ NK Kutjevo - NK Osijek 1:4

PRIJE 1 GODINU
TEKST: D. Krstanović

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Osijek je s 4-1 pobijedio u gostima kod Kutjeva, koji igra u rangu 4. lige, premda su domaćini golom Karla Antunovića poveli u 19. minuti.

Do kraja prvog dijela Osijek je preokrenuo rezultat - za 1-1 je pogodio Kristijan Lovrić u 28., a Mijo Caktaš za 2-1 u nadoknadi. U nastavku je sve zaključeno golovima Slavka Bralića i Ramona Miereza u 53. i 92. minuti.

Izdvojimo kako je za domaćina, tijekom drugog dijela, zaigrao Josip Budimir, inače gradonačelnik Kutjeva.