Osvojili šest zlatnih, dvije srebrne i jednu brončanu medalju

PRIJE 3 MJESECA
TEKST: I. Tomić

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Judo klub „Slavonac“ iz Čaglina nastupio je s desetero judaša na međunarodnom turniru u Doboju, koji je okupio više od 300 natjecatelja iz 31 kluba iz četiriju država (Srbija, Francuska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina). Zlatne medalje osvojili su Ema Blagojević, Iva Čančar, Ivona Švajda, Lana Knaus, Rafael Ćosić i Bruno Bluha. Srebrne medalje osvojili su Lena Đukić i Filip Matošić, brončanu Vanesa Zečević, a Nemanja Đukić završio je turnir na petom mjestu.

Osim brojnih medalja, curice do 12 godina u sastavu Iva Čančar, Ema Blagojević i Vanesa Zečević osvojile su pehar za najbolju ekipu turnira u konkurenciji do 12 godina. U ukupnom poretku klubova Judo klub „Slavonac“ osvojio je treće mjesto.

-Turnir smo odradili odličnoj jer je od desetero judaša njih devetero osvojilo medalje, od čega je čak šest zlatnih. Slijedi nam zaslužena pauza od turnira i treninga te nastavljamo, nadamo se, u istom ritmu u kolovozu, kada nam slijedi turnir u Prnjavoru- kazao je Robert Garc, trener Judo kluba „Slavonac“.