Stambeni centar
'Udica' iz Donjeg Miholjca ulovila najviše ribe na plovak
Društvo

49. RIBOLOVNI KUP 'VALLIS AUREA'

'Udica' iz Donjeg Miholjca ulovila najviše ribe na plovak

ZARILAC - Na 49. Kupu „Vallis Aurea“ u lovu ribe udicom na plovak na jezeru u Zarilcu sudjelovalo je 15 ekipa iz Požeško-slavonske, Brodsko-posavske, Osječko-baranjske i Sisačko-moslavačke županije. Ovo ribičko natjecanje organizirao je Županijski športsko ribolovni savez, a domaćin je bilo Športsko ribolovno društva 'Londža' iz Zarilca. Po vrlo vrućem sunčanom danu natjecalo se od 9 do 12.30 sati, a nakon vaganja ulova proglašeni su rezultati. Prigodnim pozdravnim riječima natjecateljima su se obratili predsjednik županijskog Športsko - ribolovnog saveza Davor Jandroković, predsjednik Športsko ribolovnog društva'Londža' Ivan Aračić i gradonačelnica Pleternice Marija Šarić.

- Nadam se da ste uživali u ovom natjecanju i da ćete iz našeg grada ponijeti lijepe uspomene, a svima zahvaljujem na dolasku i onima koji podržavaju rad našeg Društva i Županijskog športsko ribolovnog saveza. Dokle god ovdje dolazite i okupljate se, to nas potiče da uređujemo ovaj prostor i ulažemo u dodatnu infrastrukturu. Sljedeće godine obilježava se 50. obljetnica ŠRD „Londža“, a već smo smislili kako da to obilježimo i nadogradimo ovaj lijepi prostor. Čestitam najuspješnijim natjecateljima, a obaviještena sam da je ulov ribe bio dobar i više od očekivanog. Želim vam puno uspjeha u daljnjim natjecanjima -poručila je gradonačelnica.

U pojedinačnoj konkurenciji ukupno po sektorima A, B i C prvo mjesto osvojio je Sandi Matijašević s 21.310 bodova iz Udruge športskih ribolovaca „Karas“ iz Šaga, drugi je Tomislav Šorman (17.930) iz „Udice“ iz Donjeg Miholjca, a treći Tihomir Ronta (7715) iz iste ribolovne športske udruge.

U ekipnoj konkurenciji pobjednik je „Udica“ iz Donjeg Miholjca s ulovom ukupne težine 44.755 g, druga je ekipa „Karasa“ (36.560 g) iz Šaga, a treće mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Slavonac Lipik Xtra Baits“(29.167 g). Najuspješnijim pojedincima po pojedinim sektorima uručene su medalje, a pehari ekipama plasiranim od prvog do trećeg mjesta. Pobjedničkoj ekipi uručen je i prijelazni pehar. Sudački posao korektno je odradio vrhovni sudac Boris Marković iz Požege. Poslije proglašenja rezultata, za sve sudionike natjecanja organiziran je ručak.

Tekst i foto: I. Tomić




Alles nogometno prvenstvo

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti