
Tragedija u Pleternici: Od strujnog udara stradao 16-godišnjak, ishod neizvjestan
PLETERNICA - Liječnici požeške bolnice se bore za život 16- godišnjeg dječaka koji je oko podneva stradao od udara struje u kući u Zvonimirovoj ulici u Pleternici.
PLETERNICA - Liječnici požeške bolnice se bore za život 16- godišnjeg dječaka koji je oko podneva stradao od udara struje u kući u Zvonimirovoj ulici u Pleternici. Od primarijusa Ljube Begića, dr.med. doznajemo da je dječak u vrlo teškom stanju, smješten je u jedinici intenzivne njege i ishod je za sada vrlo neizvjestan.
Kako neslužbeno doznajemo, riječ je o dječaku romske nacionalnosti koji je došao otkupiti hidrofor od starije ženske osobe koja inače ne živi na toj adresi, ali je suvlasnica kuće i odlučila je prodati hidrofor. Ta je ženska osoba, doznajemo od mještana, otprije poznata policiji. Dječak je rastavljajući hidrofor doživio jak i dugotrajan strujni udar.
Hitno je prevezen u Opću županijsku bolnicu u Požegi gdje se liječnici bore za njegov život.
Na mjestu događaja su vatrogasci, djelatnici HEP-a i policija koja obavlja očevid kako bi se utvrdile okolnosti ovog nemilog događaja.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
NOVO POGLAVLJE POŽEŠKOG „ŠARANA“: Igor Tomašević naslijedio Milana Beslića nakon više od dva desetljeća
17:20
Teško ozlijeđena vozačica helikopterom prevezena iz Požege u Osijek
10:16Uz stoljeće rada pleterničke „Šljuke“ izašla monografija, te odlikovano deset lovaca
09:11.webp)
Prognoza · Požega
