Popularni pleternički brijač Josip Dorić ponovno u Bećarskom šoru
Popularni pleternički brijač Josip Dorić ponovno u Bećarskom šoru
Zanimljivosti

Popularni pleternički brijač Josip Dorić ponovno u Bećarskom šoru

Pleternički brijač i veliki gurman Josip Dorić stalni je posjetitelj različitih gastronomskih manifestacija na području Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije.

Pleternički brijač i veliki gurman Josip Dorić stalni je posjetitelj različitih gastronomskih manifestacija na području Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije. Na adventskom druženju u Bećarskom šoru u Pletrrnici s osobitim guštom kušao je pikantno jušno jelo iz lovačkog kotlića. Treba napomenuti da se na ovoj manifestaciji pojavio nakon poduže stanke zbog zdravstvenih razloga.  

Nakon bolničkog liječenja dobro se oporavio i nastavio sa svojim poslom, što je bilo iznad svih očekivanja. Popularni i druželjubivi Brile jedini je brijač starog kova u Pleternici i okolici i među rijetkima u Požeško-slavonskoj i susjednim županijama. Premda na početku osmog desetljeća života, još uvijek vješto i okretno obavlja usluge šišanja i brijanja.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti