
Nove markacije na papučkim predjelima od Tisice do Loparne
Markacistička sekcija HPD Sokolovca nakon ljetne stanke nastavlja uređivati i obilježavati staze za koje je zadužena prema registru staza Hrvatskog planinarskog saveza.
Markacistička sekcija HPD Sokolovca nakon ljetne stanke nastavlja uređivati i obilježavati staze za koje je zadužena prema registru staza Hrvatskog planinarskog saveza. Ove nedjelje akcija je bila na Papuku.
Tamo su obnovili markacije i uredili stazu oznake 119 koja počinje kod kamenoloma Tisica, a završava kod Loparne gdje se spaja sa stazom Planinarski dom Lapjak - Česljakovački vis. U akciji su sudjelovali: Beta Radetič, Filip Federbar, Dragica Stanić, Krešimir Bubak i Anita Bubak, voditeljica markacističke sekcije Sokolovca. Iduće akcije markacističke sekcije nastavljaju se na Papuku.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.webp)
Prognoza · Požega

