
Još jedan pad s električnog bicikla: S ʼurednimʼ promilima (2,15) lakše je ozlijeđen 50-godišnjak
Upozorenja nikad više na koja kao da se svi oglušujemo i ne želimo čuti.
Upozorenja nikad više na koja kao da se svi oglušujemo i ne želimo čuti. Samo unazad nekoliko dana bilježimo nekoliko teških i lakših ozljeđivanja do kojih je došlo uslijed padova s električnog bicikla - romobila.
Tako je i jučer, u četvrtak 7. kolovoza 20205. oko 12.45 sati u Pleternici u Ulici Eugena Podubskog, 50-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 2,15 promila upravljao električnim biciklom, izgubio je ravnotežu i pao na kolnik.
U prometnoj nesreći vozač je lakše ozlijeđen i protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.webp)
Prognoza · Požega
Ponedjeljakslaba kiša14° / 19°
Utorakvedro12° / 26°
Srijedaisprekidani oblaci16° / 29°
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb



