Kutjevčani petardom ispratili neugodne goste iz Buka: NK Kutjevo - NK BSK Buk 5:0

PRIJE 6 GODINA
TEKST: D.K.

Požega.eu | Kutjevčani petardom ispratili neugodne goste iz Buka: NK Kutjevo - NK BSK Buk 5:0 Požega.eu | Kutjevčani petardom ispratili neugodne goste iz Buka: NK Kutjevo - NK BSK Buk 5:0

TEKST: D.K.

KUTJEVO - Fantastično otvaranje sezone Kutjevčana, koji su petardom ispratili uvijek neugodne goste iz Buka. Po vrlo hladnom vremenu na ŠRC Kutjevo okupilo se preko stotinu gledatelja , koji su mogli uživati u predstavi domaćih igrača. Kutjevčani su dobrim predstavama u pripremnim utakmicama i kvalitetnim radom sami sebi stavili teret na leđa, odnosno imperativ pobjede u današnjoj utakmici. Možemo reći da je se to i primijetilo u prvih dvadesetak minuta, jer se igralo dosta rastrgano i niti jedna ekipa nije mogla povezati svoje redove. Međutim nakon toga perioda stvari dolaze na svoje mjesto i mogli smo vidjeti jednosmjernu utakmicu uz potpunu dominaciju domaćina.

Probuđena ekipa Kutjeva prvi put ozbiljno prijeti u 25. minuti kada udarac Josip Budimira odsjeda na vratnici. Pet minuta nakon toga Kutjevo dolazi do vodstva euro golom Ante Paulića, koji skida paučinu s gostujućih vrata. Taj pogodak dao je krila Kutjevčanima koji furiozno do kraja poluvremena uništavaju sve nade gostima.

U razmaku od 15 minuta čak četiri puta Kutjevčani su matirali gostujućeg vratara. Na 2:0 povisuje Ivan Franjić koji lijepo pogađa iz slobodnog udarca, dok su treći i četvrti pogodak djelo našeg najubojitijeg strijelca Marina Majetića.

U drugom poluvremenu su domaći ubacili u nižu brzinu i bez većih problema kontrolirali utakmicu. Gosti su nešto pokušavali većinom dugim loptama, ali i nešto malo pokušaja i udaraca što je bilo sigurno je zaustavio vratar Ivan Majetić. Pred sam kraj susreta u strijelce se upisuje i Domagoj Majetić, kojemu pogodak dolazi kao nagrada za odličnih i borbenih devedeset minuta. Kutjevčani su uvjereni da su opravdali očekivanja navijača i da su zadovoljni i pomalo promrzli dočekali kraj susreta, te da će u slijedećim susretima imati još veću podršku uz ipak malo ljepše vrijeme.

Tekst i foto: NK Kutjevo