/FOTOGALERIJA/ Još jedna pobjeda Zelenih: NK Kutjevo - NK Slavonija 3:1

PRIJE 1 GODINU
TEKST: M.K.

Požega.eu | /FOTOGALERIJA/ Još jedna pobjeda Zelenih: NK Kutjevo - NK Slavonija 3:1 Požega.eu | /FOTOGALERIJA/ Još jedna pobjeda Zelenih: NK Kutjevo - NK Slavonija 3:1

TEKST: M.K.

Zeleni su došli do velike pobjede u županijskom derbiju. Gosti su bili nešto opasniji u početku, a zatim u 24. minuti nakon akcije iz kornera Karačić ubacuje na peterac, a tamo je Majstorović najjači i to je 1:0.

U 41. minuti Karačić ubacuje korner s lijeve strane, svi promašuju loptu koja dolazi do Nemeca, a on nJu vrhunski posprema lijevom nogom u mrežu.

Gost se smanjuje na 2:1 odličnim pogotkom Mateja Peharde. Zeleni potvrđuju pobjedu u 88. minuti kada Karačić ubacuje iz prekida, stoper i gostujući vratar loše komuniciraju te lopta dolazi do Jakeševića koji iz okreta pogađa prazna vrata s ruba šesnaesterca.

Bila je ovo jedna koretkna utakmica bez pravog prekršaja pred puno publike kojoj domaćini zahvaljujju na dolasku. Iako je ovo županijski derbi, sudačka trojka Luketić, Damjanović i Tatai odlično su kontrolirala susret i odsudili 50:50 bez greške.

Gostima Zeleni upućuju zahvalu na korektnosti i želje za srećom u nastavku prvenstva i borbi za prvo mjesto.