Pleterničani efikasniji i zasluženo pobjedili NK SLAVONIJA – NK SLAVIJA  0:2 ( 0:1)

DSC_0452POŽEGA – U pripremama za proljetni dio III HNL na Rekraciskom centru kraj Oraljave u Požegi sastali su se nogometaši požeške Slavonije i pleterničke Slavije. Bila  je to u pravom smislu trening utakmica u kojoj su oba trenera, Bakula kod Slavonije i Bognar kod Slavije dali priliku svim igračima da zaigraju. Uglavnom je riječ o mlađim nogometašima u obije ekipe bez nekolicine standardnih nogometaša.

Vidjeli smo laganu utakmicu, lijepu za oko bez grubih startova i povreda u kojoj obje momčadi nisu iskoristili niz dobrih prigoda za gol.

Pleterničani su poveli 0:1 u ’37. minuti golom Andžurovskog. Drugi je pogodak postiga Solić 0:2  u ’54. minuti nakon nespretne igre slavonijinog golmana Vasića.

Slavija je imala više od utakmice i zasluženo su pobjedili.

/Foto: D.Mirković /