Vidovčani nikako do pobjede, u Kutjevu u ’95. minuti Kuzmičani izjednačili rezultat /FOTO/

PRIJE 7 GODINA
TEKST: D.K.

Požega.eu | Vidovčani nikako do pobjede, u Kutjevu u ’95. minuti Kuzmičani izjednačili rezultat /FOTO/ Požega.eu | Vidovčani nikako do pobjede, u Kutjevu u ’95. minuti Kuzmičani izjednačili rezultat /FOTO/

TEKST: D.K.

POŽEGA - Odigrane su utakmice 14. kola I. Županijske nogometne lige. U subotu, 8.travnja odigrane su dvije utakmice. NK Požega na domaćem terenu pobijedila je NK Dinamo Vidovci 4:1. Jakšićani su također pobijedili na domaćem terenu NK lipik 1925 4:1.

Odigrane utakmice 9.travnja zabilježile su slijedeće rezultate:

NK Kutjevo - NK Tim osvježenje 1:1

NK BSK Buk - NK Croatia Mihaljevci 0:1

NK Sloga Trenkovo - NK Papuk Velika 1:3

NK Kaptol - NK Slaven Gradac 3:1

Iako je Vidovčanima, koji su na zadnjem mjestu, bila prijeko potrebna pobjeda nisu je uspili izboriti u Požegi. Kutjevčani su vodili rezultatom 1:0 sve do ’95. minute kad im Kuzmičani upućuju loptu u gol. Može se slobodno reći da je u Kutjevu odigrana jako slaba utakmica, bez imlo živosti. Domaćini nisu iskoristili neigranje četvorice standardnih igrača NK Tim osvježenja tako da unatoč tomu Kutjevčani ne uspijevaju zadržati pobjedu minimalnim rezultatom 1:0 kojeg su čuvali do zadnje minute igranja.