Pobjednički pehar Županijskog nogometnog kupa u ruke požeškoj momčadi: NK Slavonija Požega - NK Slavija Pleternica 2:0 /FOTOGALERIJA/

PRIJE 7 GODINA
TEKST: D.K.

Požega.eu | Pobjednički pehar Županijskog nogometnog kupa u ruke požeškoj momčadi: NK Slavonija Požega - NK Slavija Pleternica 2:0 /FOTOGALERIJA/ Požega.eu | Pobjednički pehar Županijskog nogometnog kupa u ruke požeškoj momčadi: NK Slavonija Požega - NK Slavija Pleternica 2:0 /FOTOGALERIJA/

TEKST: D.K.

KUTJEVO - Igralište ŠRC Kutjevo. Gledatelja 450. Sudac Mario Adžijević (Lipik), pomoćnici Oliver Hrmić (Požega) i Nikola Jurišić (Golobrdci), četvrti sudac Dario Brkić (Požega), delegat utakmice Mirko Petrović (Požega). Vrijeme: Idealno za igru

STRIJELCI: 1:0 - Ivan Jakešević (’35), 2:0 - Marko Karačić (’57).

ŽUTI KARTONI: Igrači Slavonije; Matija Sokić, Valentino Podobnik, Bruno Boban, Ivan Jakešević, Mislav Včelik i Matej Bekavac. Igrači Slavije; Leo Mikić, Tomislav Žuljević

SLAVONIJA: Mato Vasić, Alen Božić (od ’89. Jan Neruda), Valentino Podobnik, Matija Sokić, Mario Majstorović, Matej Bekavac (od 59. Filip Zrnčić), Marko Karačić, Mislav Včelik (od 90. Mirko Soldo), Matija Sokić, Ivan Jakešević (od 81. Mile Pavelić), Marko Grbeš (od 60. Renato Nović). Trener: Robert Špehar.

SLAVIJA: Ivan Petković, Antun Kvaternik, Matej Gomerčić, Alen Jelčić (od ’60. Mateo Itrak), Tomislav Žuljević, Vinko Ančurovski (od ’80. Roberto Bognar), Leo Mikić (od ’87. Robert Bojić), Marko Šubara (od ’68. Josip Solić), Matej Peharda, Ivan Peharda, Hrvoje Ančurovski (od ’73. Mario Abramović). Trener: Dalibor Bognar.

IGRAČ UTAKMICE: Marko Karačić (Slavonija).

Na prekrasno uređenom i pripremljenom terenu u Kutjevu odigrana nogometna utakmica Županijskog kupa na kojoj su od prve minute u podjednakoj dominaciji na terenu obje momčadi odigrale borbenu igru sa željom za pobjedom. Kao što i rezultat govori, boljom igrom zasluženo je pobjedu odnijela momčad Slavonije.

Izvrsnim pogotkom u ’34. minuti Ivana Jakeševića Slavonije je povela rezultatom 1:0 koji je rezultat ostao do kraja prvog poluvremena.

Mladi Marko Karačić u ’57. minuti upućuje loptu u gol koju nikako nije mogao zaustaviti golman Slavije Ivan Petković i rezultat je 2:0 koji ostaje do kraja utakmice.

Momčad Slavije pokušavala je doći do prilike za pogotkom ali im to nikako nije pošlo za rukom tako da je pobjednik ovogodišnjeg kupa ekipa Slavonije koja odnosi pobjednički pehar.

Medalje pobjednicima uručili su članovi Izvršnog odbora Županijskog nogometnog saveza Tomislav Čabraja, Josip Mazanik i Zdravko Novak dok je pehar uručio predsjednik Drago Lucić.

/Foto: D. Mirković/