Održana 1. Memorijalna autocross utrka "Vlado i Robert" /FOTOGALERIJA/

PRIJE 7 GODINA
TEKST: V.P.

Požega.eu | Održana 1. Memorijalna autocross utrka Požega.eu | Održana 1. Memorijalna autocross utrka

TEKST: V.P.

VELIKA - Prvu Memorijalnu autocross utrku "Vlado i Robert" na stazi Poljanice organizirao je Auto moto kluba Velika ovog vikenda. Na prvoj utrci ove sezone prijavljeno je bilo 11 vozača i 4 vozačice koje su se po prvi puta okušale u autocross-u. Od 10 sati su se vozili treninzi, a u 12 sati je počela prva utrka. Nakon što su se odvozile utrke po skupinama, vozači i članovi timova su odmjerili snage u potezanju užeta gdje je prvo mjesto osvojila ekipa Auto moto kluba Velika. Na prvoj Memorijalnoj autocross utrci prvo mjesto je osvojio Hrvoje Pavlović, drugi je bio Filip Devčić, a treći Petar Brnić. U ženskoj kategoriji prva je bila Matea Šljerić, druga Marina Ćorić i treće mjesto je zauzela Slavica Obradović. Lijepo vrijeme izmamilo je brojne posjetitelje koji su navijali i bodrili vozače. Kao i obično bilo je puno tehničkih probleme na vozilima i okretanja vozila na krov, ali na svu sreću nije bilo ozlijeđenih.  /Foto: D. Mirković/