Kvalifikacijska utakmica bez pobjednika: NK Požega - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:2 /FOTO/

PRIJE 7 GODINA
TEKST: D.K.

Požega.eu | Kvalifikacijska utakmica bez pobjednika: NK Požega - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:2 /FOTO/ Požega.eu | Kvalifikacijska utakmica bez pobjednika: NK Požega - NK Borac Kneževi Vinogradi 2:2 /FOTO/

TEKST: D.K.

POŽEGA - Kao prvak 1. Županijske nogometne lige požeško-slavonske NK Požega odigrala je jučer nogometni susret s Borcem iz Kneževih Vinograda, pobjednikom 1. ŽNL osječko-baranjske koji je završio neriješenim rezultatom 2:2.

Igralište ŠRC Požega. Gledatelja 800. Sudac Josip Lučić (Vinkovci), pomoćnici Bojan Zobenica i Kruno Šarić, četvrti sudac Ivan Menđušić, delegat utakmice Željko Bošnjak. Vrijeme: Idealno za igru

NK Požega: Matija Romić, Matej Zeba, Nikola Jagun, Mato Marčetić, Josip Pajić, Nikola Miholić, Ivan Matanović, Tomislav Zelenika, Krunoslav kahanek, Miroslav Lujić, Bruno Golić, Mislav Mitrović, Josip Bezjak, Alen Solina, Andrej miler, Davor kaurić, Krešimir Vidović i Petar Jurišić.

NK Borac Kneževi Vinogradi: Davor Šimara, Ivan Babić, Dario Holjevac, Vanja Čosić, Dejan Nikolić, Saša Đurković, Denis Slonja, Slavko Barat, Petar Alerić, Ivan Čerkez, Ivica Gogić, Dino Martić, Marko Čosić, Bojan Bolšec, Branko Stojanović, Marko Karanović i Ivan Miler

Već u ’10. minuti Požega dolazi do pogotka iz kaznenog udarca kojeg je opravdano dosudio glavni sudac utakmice Josip Lučić kojeg je realizirao Nikola Miholić. Požega je u prvom dijelu prvog poluvremena dominirala i vodila igru za što ih je vodila želja za pobjedom.

Zbog drugog žutog kartona gostujući igrač Saša Đurović dobiva crveni karton u ’27. minuti što u konačnici momčad Požege nije iskoristila.

U ’37. minuti Požega dolazi do još jednog pogotka kojeg postiže Krunoslav Kahanek te Požega bilježi rezultat 2:0. Nisu se predavali gostujući igrači unatoč što su bili s jednim manje. Slavko Barat iz kaznenog udarca bilježi promjene u rezultatu 2:1 koji pomalo vraća nadu gostujućoj momčadi da imaju priliku doći do željene pobjede. Za izjednačavanje rezultata 2:2 ponovno je zaslužan Slavko Barat koji rezultat ostaje do kraja utakmice.

Utakmica u Požegi obilovala je i žutim kartonima kojih je bilo 9 žutih i jedan crveni.

Uzvratna utakmica odigrat će se u Kneževim Vinogradima 15.lipnja s početkom u 18 sati kada će se znati koji klub ulazi u Međužupanijsku ligu.

/Foto: D. Mirković/