GOSTOVANJE POŽEŠKIH SPORTAŠA U SUSJEDNOJ BOSNI I HERCEGOVINI: Leona Bošnjak osvojila zlatnu i brončanu medalju

PRIJE 6 GODINA
TEKST: Jelenko Topić

Požega.eu | GOSTOVANJE POŽEŠKIH SPORTAŠA U SUSJEDNOJ BOSNI I HERCEGOVINI: Leona Bošnjak osvojila zlatnu i brončanu medalju Požega.eu | GOSTOVANJE POŽEŠKIH SPORTAŠA U SUSJEDNOJ BOSNI I HERCEGOVINI: Leona Bošnjak osvojila zlatnu i brončanu medalju

POŽEGA/LAKTAŠI – Članovi Judo kluba „Valis aurea“ iz Požege nastupili su ovog vikenda na Međunarodnom judo turniru „Laktaši open“ u istoimenom gradu susjedne nam Bosne i Hercegovine (nadomak Banja Luke).

Na turniru je sudjelovalo oko 800 natjecatelja iz 57 klubova s područja Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije i Crne Gore. Požeški klub je prvi dan predstavljalo 4 natjecatelja kojih je medalju uspjela osvojiti jedino Leona Bošnjak i to zlato u uzrasnoj kategoriji do 10 godina i broncu u uzrasnoj kategoriji do 12 godina, dok su Noa Špiranec do 14 god, Antonio Vuković i Patrik Janjiš do 12 god unatoč odlično odrađenim borbama osvojili solidno peto mjesto.

Drugog dana nastupao je Mislav Mandić u juniorskom uzrastu, a ovog puta ostao je bez plasmana. Oba dana natjecatelje je pratio trener Miroslav Mandić.

-Nadamo se da će se natjecatelji okititi s više medalja n a sljedećem natjecanju, a do tada im želimo puno upornosti i volje u daljnjem treniranju- istakao nam je trener Mandić.